Siltās grīdas HEAT PLUS

Jūs vēlāties iegadāties silto grīdu, kas padarīs
jūsu māju omulīgu un ieekonomēs jūsu naudu?

HEAT PLUS

Parastajām siltajām grīdām ir ne tikai priekšrocības, bet arī trūkumi. Katrs, kurš ir sastapies ar pārāk sauso gaisu un skābekļa sadedzināšanu, kas seko telpu apkures procesam un parasto silto grīdu, kuru pamatā ir kabeļu paklāji, izmantošanai, ir gatavs atteikties no sava sapņa par komfortu, nevis sajust skābekļa trūkumu. Tajā pašā laikā tālredzīgs saimnieks nepalaiž rokas un atrisina šo un daudzas citas problēmas. Tieši tāds gudrs lēmums ir lēmums par plēves siltās grīdas uz infrasarkanās apkures sistēmas pamata iegādi un uzstādīšanu.Infrasarkanās siltās grīdas cena ir pieejama komforta cena

Jaunās paaudzes inovatīva tehnoloģija uz infrasarkanās Heat Plus apkures sistēmas pamata ir modernāka ideja telpu siltināšanai. Atšķirībā no kabeļu siltajām grīdām, tā ir ne tikai ekoloģiski tīra un droša, bet arī ekonomiski izdevīga. Sākumā var likties, ka cena ir diezgan augsta, bet ir jāņem vērā ilgstoša ekonomija un neapšaubāmas īpašas priekšrocības.

Infrasarkanās Heat Plus plēves biezums ir tikai 0,89 milimetri, un tā sastāv no ekoloģiski tīriem materiāliem. Seši tehnoloģiskie slāņi nodrošina stabilu un kontrolējamo uzsildīšanu. Plēves analogiem, kas tiek piedāvāti tirgū, ir tikai 2-3 slāņi.

Ja jūs izvēlāties ekonomiskus risinājumus, tad infrasarkanās grīdas cena neliksies jums augsta arī tāpēc, ka šādas grīdas izvēle nozīme pieklājīgu ekonomiju visa ekspluatācijas laika garumā. Šis termiņš tiek pagarināts arī pateicoties konstrukcijas īpašībām, kas ļauj netaisīt biežus remontus.

HEAT PLUS

Heat Plus tehnoloģija garantē siltās grīdas drošību un izturību pret mehāniskiem bojājumiem, jo, pateicoties ekskluzīvai kompetencei, bojājuma gadījumā pārstāj darboties tikai bojāta vieta, bet atlikusi platība darbojas parastajā režīmā. Plēvi neietekmē korozijas, bet polimēra (materiāls, no kura tiek ražota plēve) sadalīšanas laiks vairākās reizēs pārsniedz daudzu ēku ekspluatācijas termiņu.


Iegadāties „mobilās” versijas silto grīdu

Ja jūs vēlāties, ir iespējams iegadāties mobilo siltās grīdas komplektu, lai sildītu guļamvietu, krēslu, darbavietu, siltumnīcu, dārzu vai dzīvnieka dzīvošanas vietu. Infrasarkanās siltās grīdas iegāde avārijas gadījumiem arī būs labs variants.

Universālās infrasarkanās siltās grīdas īpašības izdevīgi izcel to uz pārējo apkures iekārtu un tehnoloģiju fona. Šodien infrasarkanā apkure nav greznība, bet gan apzināta nepieciešamība, jo ārstnieciskā infrasarkano viļņu ietekme ir zinātniski pierādīta.

Ja jūs nolemsiet izmantot mūsu produkciju uzstādīšanai mājās, birojā, dzīvoklī vai citā telpā, tad par to pašu naudu jūs saņemsiet kvalitāti, drošību un siltināšanas efektivitāti, kā arī garantiju. Tas viss atmaksās plēves cenu īsākajā laikā. Kamēr mūsu konkurenti cenšas pazemināt cenas, ekonomējot uz kvalitātes rēķina, mēs cīnāmies par kvalitātes paaugstināšanu un apkures sistēmas drošību. Ir jābūt gudrai ekonomijai!

Iegādājoties infrasarkano silto grīdu šodien, jūs maksājiet par gadiem ilgu ekonomiju.